Огляд розумного годинника Jakcom B3 | Блог ТехноЭра

Огляд розумного годинника Jakcom B3

Сьогодні у мене на огляді незвичайна і вкрай цікава для мене річ: розумний годинник/розумний браслет/фітнес-трекер/bluetooth-навушник Jakcom B3. Ні, це не 4 різні речі, і навіть не 2 – це всього лише 1 наручний пристрій (нічого подібного раніше не зустрічав).

Jakcom B3 Smart Band, випустила дуже навіть нікому невідома китайська компанія Jakcom. 2 місяці тому, я вже робив огляд про їх не менш цікаве “розумне кільце”, почитати його, ви можете перейшовши по цьому посиланню.

Браслет, як і багато інших цікавих речей, я знайшов на Aliexpress. Купував в тут за $ 14.24 хоча раніше бував він по 20 доларів. Висланий він був поштою ePacket і вже, через 9!!! (це абсолютний рекорд у мене) днів я його отримав.

Що всередині?

Smart Band B3, поставляється в твердій блакитний картонній коробці:

Jakcom B3 в коробці

Smart Band Jakcom B3 в коробці

Після розкриття коробки, ви нічого незвичайного не виявите, все стандартно (навіть занадто): годинник, коротенький Micro USB-кабель, а також інструкцію користувача китайською та англійською мовами.

Читайте:  Огляд тестера KCX 017

Комплектація Jakcom B3

Зроблений він дуже навіть якісно і виглядає красиво:

Ремінець під на будь-яку дорослу руку, будь-то жінка, худий або повний чоловік – не важливо.

Інструкція Jakcom B3

Браслет включається і підключається до смартфону дуже просто.

  1. Для включення, нам потрібно затиснути середню кнопку на 2-3 секунди.
  2. Для переходу по пунктах меню, використовуємо 2 крайні клавіші. Тут можна знайти такі пункти: таймер сну, удари пульсу, висота над рівнем моря, кількість спалених калорій за поточний день, кількість пройдених кроків за сьогодні, настройки часу і будильника.
  3. Для переходу в конкретний пункт меню, на 2-3 секунди натискаєте середню клавішу (ту за допомогою якої включається смарт браслет).
  4. Для того, щоб браслет з’єднався з телефоном, вам потрібно в ньому включити Bluetooth і створити парний пристрій на смартфоні. Для цього, на “головному екрані” (коли годинник показує час і дату), потрібно затиснути на 2-3 секунди середню кнопку, щоб включити Bluetooth. Після включення бездротового зв’язку, за допомогою смартфона робите “парний пристрій” – Jakcom B3 готовий до роботи зі смартфоном. Якщо хтось дзвонить, то навушник буде вібрувати і англійською диктуватиме номер. На дисплеї номер абонента не відображається.
  5. Якщо ви нічого не робите з годинником протягом десь 30-60 секунд, в ньому автоматично затухає екран (для економії акумулятора). Для того, щоб подивитися час, не обов’язково натискати на одну з кнопок, а досить лише смикнути рукою і екранчик знову засвітиться.
Читайте:  Огляд 4G роутера TIANJIE MF903

Але на цьому можливості даного розумного годинника не закінчуються. Ви можете вийняти механізм з ремінця, і використовувати його як Bluetooth-навушник, для спілкування за кермом, або коли немає можливості говорити через телефон.

jakcom-b3 навушник

Використання розумного браслета, Jakcom замість навушника

Як можна помітити, тут немає класичного кріплення, як у звичайних Bluetooth навушників, але від цього навушник гіршим не стає. Ця резиночка, вставляється прямо в вухо і на ній і тримається навушник – дуже зручно і досить надійно тримається не тільки у дорослого, але і в дитини.

До якості і гучності звуку – немає ніяких претензій.

Що з автономність в Jakcom B3?

З автономністю все в порядку (для такого типу пристроїв). Якщо пристрій весь час синхронізовано зі смартфоном і в день по 10-15, через нього розмовляти то акумулятора вистачає на 2-3 доби. Якщо ж використовувати його як годинник, то автономність роботи збільшується до 5-7 діб. Я вважаю, що це не погано, враховуючи, що акумулятор тут всього на 80 mAh.

Читайте:  Огляд розумного годинника за 20 доларів

Для тих, кому цікаво: а що всередині? Дивіться (не рекомендую розкривати без потреби):

Висновок

Пристрій вартий своїх 14 доларів – це однозначно. Так як навіть 1 нормальний навушник коштує куди дорожче. А тут не тільки навушник, а ще й годинник і які-неякі функції для фітнесу. Також радує автономність роботи. Сучасні “розумні годинники”, рідко працюють 2 доби без підзарядки, а цей може до тижні протягнути без зовнішнього живлення.

Leave a Comment