Огляд смартфону Lenovo S850c

Підробкою китайцями різних відомих брендів вже нікого і не здивуєш. Буває таке, що відомий виробник, наприклад apple, ще не встиг випустити свій iphone 6, як у Китаї вже встигли зробити його копію. І нічого, що на Android.

Але сьогодні піде мова про китайські підробки, китайських виробників.

Замовив мій брат на Aliexpress, собі телефончик Lenovo S850c. З дуже вже вражаючими характеристиками, як за таку ціну (в районі 90 доларів США). В описі в продавця були вказані, приблизно такі характеристики:

 1. Екран 5 дюймів
 2. Восьмиядерний процесор MTK 6592 2.5 Ггц
 3. 4 Гб оперативної пам’яті
 4. 16 Гб вбудованої пам’яті.
 5. Ну і камери на 8 і 2 МП відповідно.

Може мене б нічого і не здивувало в цьому девайсі, якби не його ціна в 90 доларів. Так як цікавість зашкалювала, я вирішив зайти на сайт Lenovo і там почитати про цей телефон. На моє здивування, я там не виявив такого телефону. Але виявив зі схожою назвою – Lenovo S850.  Почав в Гуглі шукати інформацію про даний телефоні і виявилося, що це груба підробка смартфона Lenovo S850.  Так як телефон вже був замовлений і оплачений, нам нічого не залишалося робити, як чекати і коли прийде, подивитися, чи дійсно є в ньому те, що заявлено продавцем.

Читайте:  Як встановити MTK драйвер для прошивки

Кілька днів тому, він отримав смартфон, який був у коробці, яка ну вже зовсім не викликає довіри (ну принаймні у мене).

Коробка від Lenovo S850c

При відкритті коробки, виявили наступне:

Смартфон Lenovo A850c

Телефон Lenovo A850c

На перший погляд телефон досить якісний: все нормально тримається, задня кришка, з пластику на якому не видно відбитків пальців – за такі гроші цілком піде.

При його включенні, система Android дійсно підтвердила заявлені характеристики продавцем. Але ми звичайно на цьому не зупинилися і вирішили випробувати його найпопулярнішою програмою в світі для тестування смартфонів AnTuTu Benchmark.  Як ви думаєте, що ця програма нам показала? Ви не повірите – те, що зазначено в продавця.

Тест AnTuTu Lenovo S850c Антуту тест смартфона Lenovo S850c Antutut тест телефону Lenovo S850c
Результат тесту Antutu Lenovo S850c Antutu на Lenovo S850c Порівняння Lenovo S850c з іншими смартфонами

Як можна бачити на скріншотах, то дійсно програма видає ті характеристики, що й заявлені спочатку. Буває іноді таке, що підроблений телефон кращий за характеристиками, ніж оригінал. Тому я трохи поблукавши по інтернету з’ясував, що в цьому в смартфоні Lenovo S850c,  стоїть якась дуже цікава прошивка, яка може обдурити навіть саму авторитетну програму для тестування смартфонів.

Читайте:  Що купити для Xiaomi Mi MIX 2

Після того, як люди прошивають цей телефон нормальною прошивкою, то стає зрозуміло, що в цьому телефоні і приблизно немає того, що спочатку було вказано.

Який можна з цього всього зробити висновок? Якщо вам потрібен хороший телефон, то краще не пошкодуйте переплатити кілька десятків доларів за покупку смартфона у відомому магазині, в своєму місті, де плюс до всього цього, ще і гарантія буде.

А, що ви можете сказати про Lenovo S850c? Варто його купувати? Коштує він своїх грошей, чи ні?

2 thoughts on “Огляд смартфону Lenovo S850c”

 1. А, чому тоді всі програми для тестування телефонів, показують ті характеристики, які тут згадуються? Може цей смартфон, дійсно має те, що тут написано? Адже історії відомі випадки, коли копії телефонів були потужнішими, за оригінали.

 2. Олег wrote:

  Адже історії відомі випадки, коли копії телефонів були потужнішими, за оригінали.

  Повірте, що це не той випадок.
  Завантажив для експерменту 1 гру для цього телефона і для смартфона з оперативною пам’ятю у 512 мб і процесорам менш потужним. Як виявилося Lenovo S850c, трохи підвисав від тієї гри, а смартфон який начебто слабший від Леново С850ц – прекрасно працював. Так, що не зрозуміло, чи є у Lenovo, хоча б 512 мб оперативки (я вже нічого не говорю про процесор, та інші деталі).

Leave a Comment