Отримуємо root-права на Android

Багатьом просунутим користувачам смартфонів на ОС Android відомо, що ця операційна система, Як отримати root-праванадає дуже широкі можливості для своїх користувачів. Однак є такі функції, які заборонено робити в телефоні, так як після невмілого вторгнення, може повністю перестати працювати ваш девайс. Тому у Android на програмному рівні, заборонено робити такі зміни, які можуть завдати шкоди смартфону або іншого пристрою на цій OS.

Але що ж робити, якщо все таки потрібно залізти всередину Android і видалити стандартний додаток, або змінити заводські налаштування? Вихід є. Нам потрібно отримати root-права,  або більш зрозумілою мовою, права суперкористувача .

Root-права (права суперкористувача) –  це такі права, які дозволяють повністю управляти програмним забезпечення смартфона, аж до видалення і зміни стандартних додатків. 

Якщо ваш телефон на гарантії, то ці дії не варто робити, так як ви отримаєте відмову в гарантійному обслуговуванні свого телефону.

Читайте:  Як встановити MTK драйвер для прошивки

Все, що ми будемо робити зараз, ви робите на свій страх і ризик і я як автор блогу, не несу ніякої відповідальності, за можливу заподіяну шкоду вашому пристрою.

І так, як отримати root-права на Android?

Взагалі-то існує багато способів, отримання прав суперкористувача, але я рекомендую, це робити через програму  Framaroot.  Ця програма допоможе отримати root-права на більшості смартфонів.

Завантажуємо і запускаємо програму, і натискаємо кнопочку Boromir,  після цього, у вас має висвітиться наступне повідомлення: 

Отримання root-прав на Android

А це означає, що ми успішно отримали root-права. Після перезавантаження пристрою, можемо використовувати Android, на 100%.

Якщо цей варіант не допоміг, то тиснемо кнопку  Barahir. Програма framaroot

На більшості пристроїв, ви отримаєте права суперкористувача.

Читайте:  Огляд смартфону Discovery V5

Якщо і це не допомагає, то вам потрібно шукати варіанти, саме для вашого пристрою.

Також, ви у будь-який час, можете видалити права суперкористувача, вибравши у меню: Видалити SuperSu і натиснувши на кнопку Boromir або Barahir. У відповідь, вам висвітиться повідомлення, про успішне видалення root-прав.

Видалення root-прав на Android

У наступній статті, я постараюся описати процес збільшення швидкості роботи GPS на Android .

Leave a Comment