ТОП 5 cash back сервісів

Всім відомо, що великі Інтернет-магазини витрачають величезні гроші на свою рекламу. Тому, деякі з них, готові повертати частину витрачених грошей кожного клієнта, тому хто приведе цього самого клієнта в їх магазин. Так і почали з’являтися Кешбек сервіси в розуміння цієї статті. Хоча сам термін “cash back” (гроші назад), з’явився значно раніше, але я не хочу переписувати “Вікіпедію”, тому, що краще все одно не напишу.

кращий Кешбек сервіс

Що таке кешбек сервіс?

Це партнер 1-го або більше магазинів, який залучаэ покупців в магазини-партнери, а ті в свою чергу діляться прибутком з кожного залученого покупця. Ці ж кешбек сервіси, готові більшу частину (2-30% від вартості покупки), повернути назад покупцеві.

Саму суть я пояснив, якщо хочете знати щось більш детально, то інформацію про кеш беки можна знайти на самих сервісах, про які піде мова далі.

Відразу обмовлюся, що в моєму рейтингу сервіси побудовані так, щоб отримати максимальну вигоду від Кешбеку аліекспрес, так як саме на цьому майданчику я найчастіше роблю різного роду покупки.

Кращі кешбек сервіси на мою думку

 1. На перше місце я поставив Кешбек сервіс cashback.epn.bz. Чому? Якщо взяти площадку Aliexpress, то мінімальний % кешбеку починається від 2.5 % і може досягати 90%. (все залежить від самого товару і категорії). Завжди актуальні ставки по кешбеках, ви можете знайти на цій сторінці(Майте на увазі, що сервіс не скупиться на промокоди, які можуть збільшувати ваш кешбек на кілька %. Завжди свіжі промокодом, ви можете отримати на цій сторінці). Дуже хороші умови для нових користувачів. Є мобільний додаток, завдяки якому, ви отримаєте Кешбек, навіть в тому випадку, коли будете робити покупку, через додаток aliexpress. На даний час, в сервісі не так багато магазинів, але ставки кешбеку одні із найвищих і їх кількість постійно зростає. В цьому випадку, кількість магазинів не грає велику роль, так як сервіс додає тільки ті магазини, за якими може запропонувати максимальний кешбек. Тому, я рекомендую спрешу шукати бажаний магазин на EPN, а вже після цього в інших сервісах. Але я використовую його саме для замовлень на Алі, так як кращих умов поки не зустрічав. Тому, в моєму топі кешбек сервісів, він займає почесне 1 місце. Вивести гроші можна, починаючи з 20 центів, відразу після підтвердження замовлення. Дуже подобається те, що гроші на гаманець надходять протягом 5 хв. після замовлення виплати. Виплати здійснюють на: Webmoney, ePayments, Яндекс Гроші, Qiwi, рублеві банківські карти, а також на номери мобільних операторів РФ. За приведеного друга, ви будете отримувати до 30% від його кешу. Також не варто забувати, про розширення для браузерів, які підкажуть про знижки, динаміку зміни ціни, щоб мати можливість купити за найбільш вигідною.

  Окремо хотів би згадати сервіс для веб-майстрів і блогерів (якщо ви не належите ні до одного ні до іншого типу і вас цікавить тільки економія на своїх покупках, то можете сміливо приступати до прочитання пункту 2)  epn.bz, який надає величезні можливості для залучення трафіку. Є повноцінна CMS, за допомогою якої, за кілька хвилин можна розгорнути партнерський магазин і “лити” з нього трафік на Алі. Якщо ж вам, чомусь не підходить такий варіант, то ви можете скористатися дампом товарів і імпортувати його практично в будь-яку систему управління контентом для інтернет-магазинів, яка підтримує формат yml. Цей сервіс дуже добре підійде для відео-блогерів, які можуть залишати партнерське посилання на товар під відео і таким чином заробляти на покупках своїх підписників. Хочеться ще згадати наявність промо-матеріалів, які можна повісити на свій сайт, або блог. Мінімальна сума для виведення – $ 10, але не частіше 2-х разів на місяць. Описувати всі можливості даного сервісу немає сенсу, так як це тема для окремої статті. Загалом, якщо ви стаєте в стопор коли чуєте слова: веб-майстер, хостинг, домен, то може варто спробувати себе у ролі партнера вищезгаданого сайту?


 2. LetyShops  – дуже відомий сервіс в СНД. На даний момент там присутні 1006 магазинів і не тільки закордонних і російських, а що цікаво і українських. % кешу самий різний і залежить від конкретного магазину. Також чим більше будете економити з сервісом, тим більший відсоток кешу ви будете отримувати. Ще цікава фішка в тому, що ви можете купувати “преміум пакет”, за 150 р. в місяць і відсоток кешу для вас буде +30% до базової ставки. Це дуже зручно для тих, хто часто купує не тільки для себе, але і для знайомих, або навіть на перепродажу. Мінімальна сума для виведення, становить 500 р. Але також є можливість ввести так званий Lety-код і тоді буде можливість деякий час, виводити гроші від 1 р. Можна встановити розширення для браузера, яке повідомить про знижки в різних магазинах – дуже зручно. Виплати здійснюють на: Webmoney, Яндекс Гроші, Qiwi, PayPal, Банківські картки Visa, MasterCard (Росія), також на картки ПриватБанку (Україна), ще можна вивести на мобільний рахунок (тільки для Росії). До невеликого мінуса, я б відніс те, що виплати здійснюються в рублях, а не в доларах. Загалом, це не так уже й важливо. Його не дарма багато хто називає найкращим кешбек сервісом.

 3. Payback можливо перший український кешбек сервіс, яким варто довіряти. І це єдиний український кешбек, яким я достатньо часто користуюся. На сьогоднішній день, в ньому присутні 120 магазинів. Кеш з покупок на Алі, починається від 3.5% (у всіх категоріях, крім категорії “мобільні телефони”, тут % кешбеку починається від 2%), але може досягати 4% і більше. Розмір кешу залежить від того, на скільки часто ви користуєтеся цим сервісом (є спеціальна програма лояльності) і від різних акцій, які час від часу влаштовуєте пейбек. Можливо для багатьох людей, цей сервіс здасться новим, але не варто засмучуватися, тому що % повернення в деяких магазинах навіть вищий, ніж в одного з лідерів цього рейтингу – летішопс. Є доповнення для браузерів (куди ж без нього), яке повідомить вам про те, що в конкретному магазині можете отримати кешбек. Також обіцяють випустити мобільний додаток (як у лідера даного рейтингу, щоб було зручно економити при покупках зі смартфона). Кеш нараховується в гривні, доларах, євро або в рублях (в залежності від того в якому магазині ви робите покупку). Мінімальна сума для виведення, всього 10 грн. Вивести гроші можна на: мобільний, на банківську карту, webmoney, epayments. Думаю, що виведення можливе і через інші системи, але про це швидше за все потрібно домовлятися. Чи надійний цей сервіс? Звичайно! Тут я не публікую сервіси, які не виводять кеш, в яких часто трапляються збої і т. д.

 4. Smarty.sale  –  тут м’яко кажучи % не надто високий, але багато магазинів і дуже дуже часто сервіс випускає різні промокодом і влаштовує акції, що не може не радувати. Гроші можна вивести практично будь-яким відомим на даний час способом. Також, вони влаштували серйозну рекламну кампанію як в Інтернеті так і на телебаченні, що наштовхнуло мене на думку, що у них далекоглядні плани. Ось тому цей сервіс і виявився в моєму рейтингу.

 5. На п’ятому місці, у мене розташувався сервіс cash4brands.ruТеж дуже хороший сервіс, хоча не такий відомий як лідери цього рейтингу, але теж вартий вашої уваги. Зверніть увагу хоча б на те, що виплати тут можна замовляти від 1 рубля, що дуже приємно. Якщо ви не купуєте часто, то бонус (в інших сервісах) 500-1000 рублів, можете чекати і рік. Відсоток виплат, також залежить від конкретного магазину. Вивести cash back можете одним з перерахованих способів: webmoney, qiwi, Яндекс Гроші, MasterCard, Visa, PayPal і на телефон.

За яким принципом я вибирав ці сервіси:

 1. Головне високий % кешу.
 2. Швидке підтвердження покупки, а також швидке виведення грошей.
 3. Більшість відгуків позитивні
 4. Виплати на: Webmoney, Яндекс Гроші, ПриватБанк
 5. Присутність реферальной програми.
 6. Багато можливостей залучення користувачів і рефералів.

Що мене не дуже цікавило:

 1. Кількість магазинів в сервісі. Для мене найголовніше, щоб там був присутній Aliexpress.
 2. Мінімальна сума виведення.
 3. Виплати в доларах.

Я перерахував ті сервіси, які сподобалися саме мені. Я особисто користувався ними усіма і можу вас запевнити на 100%, що всі вони стабільно працюють і виплачують зароблений кеш. Відрізняються один від одного різною кількістю магазинів, % кешу в різних магазинах, способах виведення коштів.

Я б рекомендував обов’язково зареєструватися в перших 2-х, ще можливо в третьому. Але якщо ви вирішите зареєструватися в усіх відразу – то це навіть краще, так як зможете побачити все “своїми очима”.

Що ви можете сказати про ці кешбек сервіси з особистого досвіду? Може знаєте кращі? Напишіть про це мені і іншим користувачам в коментарях під цією статтею.

Якщо у вас були якісь проблеми з цими сервісами – пишіть в коментарях з наданням доказів. Якщо набереться достатня кількість поганих відгуків про якийсь сервіс, я постараюся видалити його з цього рейтингу. Також можете рекомендувати інші Кешбек сервіси, які не ввійшли в мій рейтинг і хто знає, може я і їх додам в майбутньому.

ТОП 5 cash back сервісів
4.8 (96.67%) 12 votes

17 Comments on “ТОП 5 cash back сервісів”

 1. Привет автору статьи! Спасибо за подбору. От себя хочу сказать, что пол года использовал лейтишопс, но потом с удивлением узнал, что они являются самыми обычными партнерами epn, тем самым предлагая лишь часть полноразмерного кэшбека мне, а часть забирали себе. Это было и так понятно, но не думал что можно самому стать партнером epn.

  В общем, теперь пользуюсь им, epn, – официальной партнеркой али. Пользую плагин, – удобно получать сразу партнерские ссылки, при этом затем самому по ним приобретать товар. Вот думаю как-то эту тему продвинуть дальше, пока что просто пишу обзоры на товары вставляя ссылки.

  Відповіcти
 2. Не сказал, что летишопс прям очень выгодный, он участвует в адмитад и берет существенный % от того, что заработала ПП, а потом вам отдают т.е. по сути вы работаете через 2х посредников….Лучше работать напрямую с оф. кэшбэком алиэкпресса, тогда и % норм и выплаты стабильные, да и акций море

  Відповіcти
 3. Сподіваюся, що всім на пошту приходила інформація про те, що сьогодні в epn День народження. З цього приводу, вони влаштували просто карколомний Кешбек.
  1. Сьогодні, при активації промокоду ePNBirthday ви отримаєте 11.3% кешу.
  2. Починаючи з 10.12.16 до 16.12.16, якщо ви введете Промокод ePN3YearsOld у Вас буде кеш 10.3%.
  Не погано?

  Відповіcти
 4. cashback.epn.bz. – зацікавило , до цього декілька разів користувався леті шопом – не найбільший процент але без проблем виводять гроші на українську карту,
  що хотів запитати :
  – cashback.epn.bz виводить кеш на приватбанківську карту ?

  Відповіcти
 5. @ Ярослав:
  На карту ПриватБанку не виводять, але я не бачу жодних перешкод для того, щоб зареєструвати webmoney-гаманець і на нього виводити в доларах. Якщо таки потрібні гроші на карті ПриватБанку, то їх без проблем можна перевести з гаманця на карту за допомогою спеціальних обмінників.
  Я майже ніколи кошти з webmoney не виводжу, тому, що є дуже багато магазинів, які приймають платежі через цю систему. Та в кінці-кінців можна поповнити мобільний рахунок, чи щось знову купити на Алі.

  Відповіcти
 6. Підкажіть хочу зареєструватись в кашбек epn як простий сподивач, бо мене зареєструвало як вебмастера дало 8,5%, а я безпоняття що з цим робити, і саме головне що для вебмастера не дає права активувати промокоди.

  Відповіcти
 7. Ще хочу запитати про такий кешбек klubskidok.com.ua

  Відповіcти
  1. Попадався не одноразово в очі. Але особисто не користувався, тому не маю, що про нього сказати.

   Відповіcти
 8. Мене зареєструвало на epn як вебмастера дало 8,5%, а я безпоняття що з цим робити, і саме головне що для вебмастера не дає права активувати промокоди.
  Підкажіть як зареєструватись простим споживачем.
  Коли я набираю cashback.epn.bz – зареєструватись мені автоматично проходить вхід в мій кабінет вебмастера, де в меге вже назбирались %%.

  Відповіcти
  1. Вийдіть з акаунту і зареєструйтесь з новою електронною адресою, по цьому посиланню: cashback.epn.bz

   Відповіcти
 9. Вечером попробую.
  Але я зможу користуватись ” вебмастером” там ще є кошти в обробці?

  Відповіcти
  1. Звісно! Головне, щоб ви новий акаунт в кешбеку не по реферальному посиланні зареєстрували і упаси Боже по своєму.

   Відповіcти
  2. Погано, що ви зареєструвалися, через “панель для вебмайстрів”, оскільки там треба набагато довше чекати виведення кешбеку і мінімальна сума для виведення 10$. Що стосується кешбек сервісу, то там гроші для виведення доступні протягом 5-ти хвилин після підтвердження замовлення на aliexpress і мінімальна сума, для виведення всього 20 центів.

   Відповіcти
 10. Дякую . Буду перереєстровуватись

  Відповіcти
 11. Я недавно воспользовался кэшбэк сервисом кэшфобрендс, очень понравился, работает быстро, поддержка на высоте и нет минимальной суммы для вывода денег.

  Відповіcти
 12. Україський сервіс пейбек на великих покупках з Алі намахує – начебто китайці їм не дають інформації, хоча на копійчаних в 1-2 доляра все добре. От так. Думайте.

  Відповіcти
  1. Такого я на щастя помічав, думаю, що це питання повинна вирішувати без проблем служба підтримки.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *