Видалення facebook-сторінки

Рано чи пізно, в соціальних мережах вам все набридає, або вони починають займати у Вас занадто багато часу, і ви не можете спокійно жити, знаючи, що десь в Інтернеті є ваша сторінка і хтось можливо щось прокоментував, чи “лайкнув”.

Якщо ви один/на з тих, хто задає собі питання: як видалити сторінку на фейсбук, або як видалити фейсбук – мої вам вітання, що вирішили трохи вилікуватися.

Як видалити акаунт фейсбук

Почнемо хоча б з того, що на фейсбуці є 2 варіанти припинити його використання:

  1. Деактивація аккаунту.  Це не вилучення, а просто приховування своєї сторінки. Ваші друзі не зможуть переглядати ваш профіль і фотографії. Аккаунт не буде активовано до тих пір, поки ви знову не вирішите увійти під своїми даними в цю соціальну мережу.
  2. Повне видалення облікового запису.  Думаю, що цей спосіб підійде більшості користувачам (не дарма кнопочку з видаленням аккаунту, ще важче знайти, ніж з “деактивацією”).
Читайте:  Як повернути старий дизайн вк

Як деактивувати аккаунт

Для того, щоб деактивувати (не видалити) свій аккаунт на facebook, вам потрібно натиснути на наступну кнопку у верхній частині сторінки вашого профілю:

Як видалити сторінку в фейсбук

Вибрати вкладку “настройки”, далі “безпека”:

Як видалити фейсбук

Після чого, перейдіть в самий низ і перейдіть за посиланням, “деактивувати акаунт”:

Як вийти з фейсбук

Як видалити профіль у фейсбук

Після чого, вам обов’язково потрібно вказати причину видалення.

Видалення фейсбук аккаунта

І тільки тоді ваш акаунт буде деактивовано. Але тільки до тих пір, поки ви знову не вирішите увійти на сайт за допомогою свого логіну і пароля.

Спосіб 2. Видалення фейсбук аккаунту назавжди

Для того, щоб безповоротно видалити свій facebook профіль, вам потрібно перейти за посиланням:  https://www.facebook.com/help/delete_account. Після введення пароля та проходження тесту, що ви не робот (вибір картинок, або введення тексту), ваша сторінка буде видалена.

Читайте:  Промокоди кешбек сервісів

Віддаляємося з facebook

Як вийти з фейсбук

Тепер залишається зовсім небагато, вам потрібно 2 тижні просто не заходити в свій аккаунт для того, щоб відбулося повне видалення.

Можливо вам буде цікаво:

  1. Як видалити сторінку вконтакте
  2. Як видалити сторінку в однокласниках назавжди
Видалення facebook-сторінки
5 (100%) 4 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.