Огляд розумного годинника за 20 доларів

У попередньому пості, я робив огляд годинника Colmi VS115. У тому ж магазині тоді, я замовив ще один годинник, який набагато дешевший моделі VS115, але який мені теж сподобався. Правда чомусь VS115 прийшов на 2 тижні швидше того, про який я постараюся сьогодні написати. Ось вам посилання на сам годинник, а ось посилання на магазин, де є багато інших Smart Watch.

При відкритті посилки, перше, що кинулося мені в очі – відсутність будь-яких згадок про виробника. Тільки вказана модель: EX18.

розумні годинник смарт

Подумав, може на годиннику є хоч якась згадка бренду Colmi, але тут теж не виявив ніяких приємних сюрпризів.

розумні годинник аліекспресс

недорогий розумний годинник

Тоді мене почали терзати “смутні сумніви” і я поліз на aliexpress. Через не цілих 3 хвилини, я знайшов кілька пропозицій з годинникомами, які 1: 1 зовні схожі на мої, тільки під іншими брендами.

Приклад:

 1. EX18 Smart Watch Bluetooth – 17 доларів (я заплатив 24 долари).
 2. Cawono EX18 Bluetooth Smartwatch  – 20 доларів
 3. DBPOWER Waterproof IP67 50M  – 21 долар.

І ще багато інших пропозицій (я вже не кажу про те, що в Gearbest вони теж є), де продавці їх називають по різному. Для чого я це написав? Для того, щоб вам було зрозуміло, що годинники абсолютно однакові і що варто купувати там де дешевше на даний момент.

Як виглядає і з чого зроблений?

Годинник досить важкий, що наштовхує на думку про те, що корпус виготовлений з якогось металу. Ремінець може бути як з пластика, так і з нержавіючої сталі (як у моєму випадку).

На головному екрані відображається час у форматі 12/24 ч., Секунди, нагадування про пропущені дзвінки з телефону, або повідомлення, день тижня на англійській мові.

розумний годинник вотч

Лівою нижньою кнопкою можна подивитися: дату і місяць, кількість пройдених кроків за сьогодні, спалених калорій, а також кілометрів. Також тут же встановлюються будильники (можна і через додаток, про який ми поговоримо трохи пізніше), секундомір. Ось власне увесь функціонал даного годинника.

Особисто мені, на головному екрані не вистачає: числа і місяця, як це влаштовано на моєму доброму старому годиннику Casio DB-360.

китайський розумний годинник

Який служив мені вірою і правдою багато років.

Інструкція користувача.

 1. Для включення годинника, ви повинні затиснути верхню праву кнопку, і нижню ліву одночасно, десь на 3-4 секунди.
 2. Для того, щоб встановити: час, дату, місяць і т. д. Ви можете просто завантажити додаток XWatch з PlayMarket. Після установки, заходимо в додаток, а на годиннику включаємо Bluetooth затисненням лівої верхньої кнопки на 5 сек. Після синхронізації на годиннику встановиться час вашого смартфону.
 3. Для виключення годинника (збиваються всі налаштування), потрібно на 5 секунд затиснути праву верхню кнопку.
 4. Якщо затиснути на кілька секунд праву нижню кнопку, то тут можна вручну налаштувати час і формат часу (12/24 г).

розумний годинник смарт вотч розумний наручний годинник

Що може додаток XWatch?

Та нічого особливого і надприродного.

 1. Ви зможете переглянути кількість пройдених кроків, км, і спалених калорій за: день, тиждень, місяць.
 2. На скільки я зрозумів, можна якось з годинника управляти камерою смартфона (не пробував, тому що не цікаво).
 3. Встановити до 3-х будильників. Не зрозуміло тільки чому я повинен заходити в додаток, XWatch, щоб поставити будильник, якщо я відразу можу встановити будильник на смартфоні.
 4. Встановити які, б ви хотіли отримати сповіщення на “розумнному годиннику”: пропущені виклики, смс, WeChat, twitter, facebook, WhatsApp, Skype і на цьому все. Якщо ви захочете отримувати наприклад повідомлення з Viber, або з контактів, то розслабтеся – такої можливості тут немає.

Що можна сказати про даний годинник?

Це звичайний електронний годинник з сумнівною потрібностю і функціональністю функції “Smart Watch”. Чи задоволений я ними? Ну як сказати, якщо порівнювати з моїми старими Casio, то ні, а так цілком підуть, для носіння кожен день. Якщо потрібно десь “вийти в люди”, то я б купив щось більш функціональне. Але радує той факт, що не потрібно носити з собою розетку так як у ньому стоїть звичайна батарейка “таблетка” CR 2032, яку можна купити практично в будь-якому магазині, або на ринку. За заявами продавців, її має вистачити на 8-9 місяців використання – подивимося. Коли ресурси батарейки будуть закінчуватися, повинен засвітитися на дисплеї індикатор.

Огляд розумного годинника за 20 доларів
5 (100%) 4 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *