Накрутка кліків у AdSense

Ви що дійсно подумали, що в даній статті йтиметься, про те: як накрутити кліки в Google AdSense?  Розслабтеся, про Накрутка Google Adsenseце я ніколи не писав, не пишу і не буду писати. А також не рекомендую вам шукати варіантів накрутки кліків і самим не клікати по своїх оголошеннях, тому, що це може плачевно закінчитися.

Хочу вам розповісти свою історію про те, як і за що мене заблокували в даній партнерці.

Був це кажись 2012 рік. Створив я один сайтец і почав його активно просувати (безкоштовними методами). За 3 місяці роботи, я вийшов на показник 1500 чол/добу. Шалено радіючи таким успіхам, я поспішив поставити собі на сайт рекламу, від Google. Все було добре добре, поки я не “засвітив” цей сайт на одному відомому Seo форумі. На тому форумі, я похвалився яких успіхів я домігся за кілька місяців і залишив посилання на сайт. Через кілька днів, у акаунті AdSense у мене було по 400-600 кліків щодня, при відвідуваності у 1500 чоловік. Ось тут я зрозумів, що потрібно щось робити. Перше, що спало на думку – написати менеджерам у Адсенс про свою проблему, що я звичайно і зробив. А у відповідь мені прийшло повідомлення, що мій акаунт заблокований, через недійсні кліки.

Почав я їм писати, що це я не робив і т. д. Вони відповідали: може і не ви кликали, але ви могли когось попросити поклікати.

Безуспішно спілкувався я з ними кілька днів – у підсумку перестали взагалі відповідати. Так от я втратив свій аккаунт, через 1 дурість.

Що робити, щоб мінімізувати можливість блокування аккаунту в AdSense?

  1. Не “світити” свій сайт, де попало і не хвалитися який ви крутий вебмастер і скільки ви заробляєте.
  2. По кілька разів на день перевіряти свій аккаунт на підозрілі кліки.
  3. Встановити спеціальний софт, для відстеження кліків.
  4. Блокувати доступ до сайту, підозрілим IP-адресами
  5. Ніколи не кликати по власній рекламі, навіть для перевірки працездатності
  6. При виявленні незвичайної активності в акаунті, зробіть все для того, щоб це виправити і напишіть у службу підтримки з наданням доказів і з переліком того, що ви зробили, для виправлення цієї ситуації.
  7. Не хаміть службі підтримки

Сподіваюся, що моя історія та рекомендації допоможуть зберегти вам свій аккаунт. Оскільки, ті кілька доларів не порівняти з тим, скільки ви можете чесно заробити в даній партнерка в осяжному майбутньому.

Накрутка кліків у AdSense
Оцените

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *