Правильний вибір хостингу

До такого питання, як вибір хостингу для свого проекту, потрібно підходити досить серйозно. Тому що від цього вибору, Дата Центрможе залежати доля вашого проекту. Поясню чому: наприклад ви користуєтеся хостингом, сервери на якому досить часто недоступні, користувач не буде чекати поки ваш сайт почне працювати – він просто піде і більше ніколи не повернеться. Ще при частих збоях в роботі вашого сайту, пошукові системи можуть занижувати ваш проект у видачі, відповідно ви ніколи не будете на першій сторінці видачі в конкурентних запитах.

Читайте:  Перехід з http на https

На що варто звертати увагу, при покупці хостингу?

  1. Швидкість завантаження сайту. Більшість хостинг провайдерів пропонують своїм клієнтам, тестового періоду декількох днів, протягом якого, ви можете ознайомитися з якістю їх послуг – безкоштовно. Візьміть тестовий період і перевірте швидкість роботи хостингу.
  2. Країна розміщення серверів.  Прямої залежності між тим, на серверах в якій країни розміщений ваш сайт і тим на яку країну він орієнтований – немає. Але якщо взяти до уваги те, що ваш сайт орієнтований на Україну, а хостинг купили в США, то для українських користувачів, сайт може трохи довше завантажуватися.
  3. Звертайте увагу на те, скільки можна в тому чи іншому тарифі тримати одночасно сайтів та баз даних. Може бути таке, що у вас є 5 сайтів, а хостер дозволяє тримати тільки один сайт, а щоб тримати всі 5 сайтів на одному акаунті, потрібно багато переплатити.
  4. Поцікавтеся у хостера, чи робить він регулярні резервні копії файлів.
  5. Звертайте увагу на те, щоб не було місячних обмежень на трафік.
Читайте:  Установка плагінів у WordPress

Даний блог, працює на хостингу thehost . Також досить хороший варіант (може і кращий зехоста) – це webhost1 .

А які для вас чинники вирішальні, при виборі хостингу для свого сайту?

Правильний вибір хостингу
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *