Перенесення WordPress на https

Раніше я говорив про те, що не буду встановлювати SSL-сертифікат на свій блог, тому, що не хочу витрачати гроші на покупку захищеного сертифікату для не комерційного сайту. Але багатьом відомо, що є безкоштовні сертифікати, які можна і потрібно встановлювати на некомерційні сайти. Про один з таких я вже писав – це Wosign Але собі я встановив інший – StartSSL (про нього я можливо напишу в наступній статті), хоча інформації по даному сертифікату і так предостатньо в мережі.

І так, з якими проблемами я зіткнувся при перенесенні свого WordPress блогу на SSL.

1. Після правильної установки сертифікату, потрібно зайти в адмінку свого блогу і в меню: Налаштування-Загальні прописати доступи до блогу з https.

Читайте:  Створення сайту дошки оголошень практично безкоштовно

Перенесення wordpress-блогу на https

2. Потрібно всі внутрішні посилання в записах прописати, через https. Якщо ви робили перелінковку сайту абсолютними посиланнями наприклад так:  https://texnoera.com/internet-2/webmaystram/perehid-z-http-na-https.html, то вам потрібно або ці посилання зробити відносними, щоб вийшло так:  /internet-2/webmaystram/perehid-z-http-na-https.html, або вручну до http додати s, щоб вийшло https. Тобто, скрізь де можливо на блозі, посилання повинні йти через https.

Якщо статей на сайті дуже багато, то це все можна зробити автоматично. Якщо ви не хочете переходити на відносні посилання, то вам просто потрібно зробити наступний SQL запит у вашій базі даних:

 UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, "https://texnoera.com", "https://texnoera.com"); 

Таким чином, внутрішні посилання у своїх постах, ви автоматично перепишете під https.

Читайте:  Хто з'їв пам'ять в зв'язці nginx + php-fpm?

Або ж можна зробити відразу посилання відносними (що я і зробив):

 UPDATE wp_posts SET post_content =REPLACE (post_content, "https://texnoera.com/", "/"); 

Відносні адреси кращі з тієї причини, що вони створюють менше навантаження на сервер.

Якщо після цих дій, в адресному рядку браузера ваш сайт все ще відображається з незамкнутим, або жовтим замочком, то можливо якісь скрипти завантажуються НЕ через https, а через http. Для цього вам потрібно зробити відповідні виправлення вручну, або встановити плагін  WordPress HTTPS.  Цей плагін хоч і давно не оновлювався, але свою роботу він виконує на 5 +.

Читайте:  Правильний вибір хостингу

Після цих всіх маніпуляцій, ваш сайт повинен нормально працювати (якщо ви правильно встановили сертифікат на сервері), через захищене з’єднання.

Перенесення WordPress на https
Оцените

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *