Як запустити Android додаток на комп’ютері

Думаю, що ніхто не буде заперечувати, якщо я скажу, що в даний час, найпопулярнішою мобільною платформою є OS Android. Ця операційна система встановлена, як на дешевих китайських смартфонах (по кілька десятків доларів), так і на дорогих гаджетах від Samsung, HTC та ін. Оскільки безліч [ads1] виробників вибирають цю ОС для своїх смартфонів і планшетів, не дивно, що кількість додатків для цієї платформи зростає в геометричній прогресії. Наприклад в офіційному магазині Play Market, мільйони якісних безкоштовних додатків для даної ОС. Навіть буває таке, що для iOS і Windows немає якогось додатку, але для Android – він є. Серед цієї безлічі платних і безкоштовних додатків, будь-яка людина, знайде саме те, що їй підходить.

Я наприклад, дуже люблю користуватися на своєму смартфоні додатками для вивчення англійської мови, порівнюю курси валют у різних банках і т. д. 

Сучасні смартфони та планшети, мало чим поступаються по продуктивності комп’ютерам. Але ось, що стосується зручності і швидкості роботи, то тут комп’ютери абсолютні лідери. Я наприклад, якщо перебуваю вдома, то я не хочу використовувати свій смартфон для вивчення англійської, якщо можна користуватися комп’ютером (який для мене більш зручний). Ви подумаєте: які проблеми? Качай собі додаток для комп’ютера і користуйся ним. Так то воно так, але ось, що робити, якщо мені дуже подобається програма, яка є на моєму смартфоні, а версії для комп’ютера – просто не існує. Вихід є. Існують спеціальні програми, під назвою емулятори, за допомогою яких, можна відкривати .apk файли, прямо на комп’ютері.

Читайте:  Windows 10 - вихід 29 липня

Далі піде мова про один з кращ0их емуляторів для Android пристроїв, під назвою  BlueStacks. 

Для початку скачайте цю програму на офіційному сайті. Після чого, встановлюєте її.

Установка програми BlueStacks

Процес установки програми BlueStacks

Як встановити програму BlueStacks

Чекаємо кілька хвилин поки встановиться і налаштуватися емулятор.

Після установки, нам потрібно додати наш аккаунт в Play Market, для того, щоб була можливість викачувати програми, ігри та інші корисності з даного магазину. Для цього у відкритій програмі, натискаємо кнопочку, “всі програми”

Додаємо аккаунт в BlueStacks

Далі “настройки”

Налаштування BlueStacks

Потім, “додаткові параметри”

Додавання аккаунту в BlueStacks

На наступному кроці, “додати акаунт”

Додавання аккаунту в BlueStacks, для роботи з Play Market

Я думаю, що не має ніякого в тому, щоб показувати тут процес додавання аккаунту, так як він аналогічний тому, як ви це робите на своєму смартфоні, або планшеті. Тут ви можете додати як вже існуючий акаунт, так і створити новий. Після успішного додавання облікового запису, ви можете користуватися практично усіма додатками, що ви користуєтеся на своєму мобільному девайсі.

Читайте:  Що робити, якщо зависає гугл хром

 

Як запустити Android додаток на комп’ютері
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *